Makiažo tendencijos: ką rinktis šių metų pavasarį/vasarą?

Kiekvieną sezoną papučia vis kiti mados vėjai: galima išskirti ne tik tai, kokie drabužiai dabar yra patys madingiausi, bet ir makiažo tendencijos. Jei svarstote atnaujinti savo kosmetinės turinį, vadovaukitės tuo, kas šį sezoną bus „ant bangos“. Taigi, kokia kosmetika vertėtų atnaujinti savo turimas atsargas?

Lūpų dažai

Galima išskirti tris pagrindines tendencijas, kurios yra madingos šių metų pavasarį/vasarą:

  • Raudoni lūpų dažai – tai tiesiog klasika. Jei pamėgote ryškius raudonus lūpų dažus, jų tikrai ereikėtų atsisakyti. Šių metų šiltuoju laikotarpiu ši spalva bus viena madingiausių;
  • Tamsūs „vampyriški“ lūpų dažai – tai dar vienas madingiausių pasirinkimų. Būkite drąsios, ir rinkitės tamsius lūpų dažus, atrodysite tikrai stilingai;
  • Pasteliniai lūpų dažai taip pat labai madingi. Jei nenorite atrodyti pernelyg iššaukiančiai, rinkitės švelnių atspalvių lūpų dažus ar naudokite lūpų blizgį.

Prie ryškių lūpų dažų visai nebūtina ryškiai dažyti akis – bus madinga vien tik padažytos lūpos.

Vokų šešėliai

Madingiausios spalvos: žydra ir kiti vandens atspalviai, rožinė, persikinė. Įdomu tai, kad šį sezoną itin madinga netradiciškai dažytis akis: galite eksperimentuoti su įvairiomis geometrinėmis figūromis, dažyti ne visą akies voką, ir t.t. Drąsios moterys dabar tikrai gali pasireikšti, nes atrodo, kad nėra jokių taisyklių. Jei norite sužibėti, rinkitės blizgius aukso spalvos akių vokų šešėlius ar blizgučius – atrodysite tikrai įspūdingai.

Vešlūs antakiai

Šį sezoną itin madingi stori vešlūs antakiai, kurie atrodo natūraliai. Tinkamai parinkta antakių forma tikrai gali paryškinti veido bruožus, o norint, kad antakiai atrodytų ryškesni, rinkitės antakių pieštuką arba antakių tušą.

Bronzinė oda

Nors iki vasaros dar liko šiek tiek laiko, oda jau dabar gali įgauti bronzinį atspalvį – tiesiog pasirinkite tinkamą bronzantą, ir galėsite atrodyti tarsi jau būtumėte įdegusi saulėje. Oda atrodys kur kas gyvybingiau, todėl tikrai suspindėsite.

Natūralumas

Nepersistenkite naudodamos kompaktinę ar skystą pudrą – veidas turi atrodyti kuo natūraliau, tad nedenkite jo dideliu kosmetikos sluoksniu. Šiek tiek paryškinkite savo veido bruožus, tačiau tikrai nebūtina kasdien darytis vakarinį makiažą – galite ryškinti tik lūpas ar tik akis.

Taigi, dabar kosmetikos priemonių reikės ne tiek ir daug. Rinkitės tikrai kokybišką kosmetiką, ir niekada nenaudokite tokios, kurios galiojimo laikas yra pasibaigęs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *