Calvin Klein kvepalai

Norite energijos pliūpsnio arba atvirkščiai – nusiraminti ir atsipalaiduoti? Kvepinkitės mėgstamais kvepalais!

Daugelio diena prasideda nuo dušo, grožio procedūrų ir kvepalų. Tačiau ar kada susimąstėte, ką jums reiškia kvepalai? Gal turite savo mėgstamus kvepalus, kuriems esate ištikimi net kelerius ar keliolika metų? Apie kvapų magiškas galias esame girdėję daugelis. Tačiau turbūt nustebsite sužinoję, kad tinkamai pasirinkti kvepalai gali pakeisti būseną, pakelti nuotaiką ir net suteikti pasitikėjimo savimi.

Kvepalams priskiriama ir savybė suteikti energijos. Pavyzdžiui, kai jaučiate, kad apleidžia jėgos, kai norite tik puodelio stiprios kavos, nes juntate, kad tuoj užsnūsite, pasipurkškite mėgstamais kvepalais. Kvepalai gali suteikti ir priešingą efektą – pavyzdžiui, jei norite atsipalaiduoti ir atsikratyti streso, padės ne tik karšta vonia ar meditacija, bet taip pat mėgstamų kvepalų lašelis. Tiesa, jei kvepalai jums netinka ir nepatinka, efektas bus kur kas silpnesnis. Teigiama, kad magiškų galių turi Calvin Klein kvepalai, kurie yra perkamiausių pasaulyje kvepalų pagal prekės ženklą penketuke.

Kvepalai turi savybę mus apdovanoti tam tikromis emocijomis arba tam tikrais jausmais, ir tai labai žavi. Investavę į gerų kvepalų buteliuką, nusiperkame ne tik visose gyvenimo situacijose mus lydėsiantį kvapą, bet ir nuotaiką, emocijas bei jausmus.

Beje, daugelis kvepalų turi savo pagrindines natas, kurios suteikia skirtingus efektus. Jei kvepinsitės vaniliniais kvepalais, šiuo kvapu praturtinsite namus, sukursite jaukumo jausmą. Baltųjų gėlių kvapo kvepalai sukurs gundančią, erotišką, geidulingą atmosferą. Jei rinksitės citrusinius kvapus, laukite energijos pliūpsnio, nes nuo seno žinoma citrusinių vaisių energizuojanti galia. Citrusinis kvapas padės visą dieną jaustis žvaliai ir gaiviai, tarsi ką tik išlipus iš gaivinančio dušo. Patys geriausi citrusų kvapo kvepalai – Calvin Klein kvepalai „One Summer“, sukurti 2013 metais.

Jeigu norite ramybės, jeigu trokštate atsipalaiduoti, rinkitės rožių, levandų kvapo kvepalus. Levandų magiška raminamoji galia žinoma jau tūkstančius metų. Kalbant apie nuostabų rožių kvapą, jis daro teigiamą įtaką žmogaus nervų sistemai ir gali netgi sumažinti aukštą kraujo spaudimą. Levandų natų turi Calvin Klein kvepalai „Be“. Taigi kvepinkitės ir susikurkite tokią nuotaiką, kurios trokštate.

Calvin Klein kvepalų asortimentas: http://www.kvepalupasaulis.lt/kategorija/144-kvepalai/gamintojas-calvin-klein

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *