Kaip išsirinkti vyriškus kvepalus? Kelios gairės

Tikriausiai šiandien sutiktume vis mažiau vyrų, kuriems išvaizda nieko nereiškia ir kurie jos nė trupučio nepuoselėja. XXI amžiaus vyras – stiprus, vyriškas, elegantiškas, besirūpinantis savo išvaizda ir gardžiai kvepiantis. Apie kvepalus – tai ne toks jau nekaltas dalykėlis, kaip jums atrodo. Žmonės antrąsias puses renkasi pagal kvapą. Kūno kvapas nėra toks jau stiprus, kad jį užuostume iš tolo, o štai kvepalai šią savybę turi. Tad tinkamai pasirinktas kvapas gali privilioti dailiosios lyties atstoves. Tad jei esate vienišas ir trokštate susirasti merginą, pirkite brangius ir kokybiškus kvepalus ir jais kvėpinkitės. Geri vyriški kvepalai taip pat gali prisidėti prie jūsų sėkmės. Na o dabar pateiksime kelias esmines gaires, kaip juos išsirinkti.

Jei apie kvepalus visiškai nieko nenutuokiate, bent pasidomėkite kvepalų tipais ir parfumerijos parduotuvėje konsultanto paprašykite, kad leistų jums pauostyti visų tipų kvepalų. Konsultantas pagelbės jums ir neleis pasiklysti tokiame plačiame ir nepažintame kvapų pasaulyje. Dažnai apie kvepalus daug pasako jų reklamos – koks vyras pavaizduotas tam tikrų kvepalų reklamoje? Ar tapatinate save su juo?

Informacijos apie kvepalus gali suteikti ir buteliuko dizainas: jei esate konservatyvus ir mėgstate klasiką, žiūrėkite  į griežtų formų, tamsių spalvų buteliukus. Jei esate jaunatviškas ir ieškote gaivių, energijos suteikiančių kvepalų, rinkitės spalvingus, žaismingus, ryškius, įdomių formų buteliukus. Geresni vyriški kvepalai – brangesni, žinomų prekės ženklų, nes natūralu, kad jų kvapas ant odos išliks ilgiau, jie bus kokybiškesni ir juos paprasčiausiai ilgiau naudosite. Tad rinkdamiesi kvepalus niekada nesižavėkite žema kaina.

Kvepalų pasirinkimą lemia žmogaus amžius bei metų laikas. Jaunesniems vaikinams tiks citrusinio tipo, gaivūs, svaiginantys kvepalai. Tokiais pat kvepalais rekomenduojama kvėpintis ir vasarą. Vyresniems vyrams tiks aštresni, intensyvesni kvapai – tokiais kvepinkitės ir vakaro metu, šaltuoju metų sezonu.

Kvepalų niekada nereikėtų rinktis paklausius draugo ar kolegos patarimo, esą tam tikri vyriški kvepalai yra geri. Kiekvienas kvapas skirtingai sureaguoja su oda, tad kvepalus rinkitės tik jų užpurškę ant odos vidinėje riešo pusėje ir luktelėję kelias minutes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *